Informacje / Інформація

Co zapewniamy naszym uczniom?

Bezpieczne warunki nauki i pobytu

W szkole są kamery. Pani dyrektor obserwuje na monitorze, czy w szkole nie dzieje się nic złego.
Uczniowie noszą jednolity strój – szare bluzy. Nauczyciele mają identyfikatory z nazwiskiem i nauczanym przedmiotem.

Opiekę świetlicy szkolnej

Świetlica pracuje od godziny 7.00 do 17.00. W świetlicy możesz miło spędzić czas: pograć w gry, pobudować z klocków, porysować, poczytać, obejrzeć bajkę.

Pyszne dwudaniowe obiady

Posiadamy własną kuchnię, w której przyrządzane są posiłki. Obiad zjesz na długiej przerwy. Po obiedzie możesz kupić przekąskę w automacie ze zdrową żywnością.

Opiekę pedagoga szkolnego, pedagoga specjalnego, psychologa, logopedy, asystenta wielokulturowego

Gdy masz jakiś problem, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Gabinet psychologa, pedagoga i asystenta wielokulturowego znajdziesz na parterze, na końcu korytarza.

Naukę w nowoczesnych i estetycznych salach lekcyjnych

W każdej sali jest tablica multimedialna oraz pomoce do prowadzenia ciekawych zajęć.
Lekcje wychowania fizycznego odbywają się w pięknej, dużej sali gimnastycznej. Mamy też salkę do gimnastyki korekcyjnej. W ciepłe dni uczniowie ćwiczą i bawią się na boiskach oraz na placu zabaw.
Nasi uczniowie chodzą również na basen i uczą się pływać.

Bezpłatne zajęcia pozalekcyjne

Po lekcjach możesz uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Rozwiniesz na nich swoje zainteresowania. Możesz zapisać się na koło plastyczne, muzyczne, komputerowe, matematyczne, językowe.

Що ми пропонуємо нашим студентам учням?

Безпечні умови навчання та перебування

У школі зумовлює наявність камер. Директор оглядає на моніторі чи не відбувається у школі щось небезпечне. Всі учні носять сірі або білі толстовки. Вчителі мають бейджики з прізвищем та предметом що викладається.

Опіка групи продовженого дня

Група продовженого дня (Świetlica) працює  від 7-00до 17-00 години. Діти проводять час дуже приємноːграють в ігри, будують з лего, кубиків, малюють, читають, оглядають мультфільми.

Смачні обіди з двох страв

Ми маємо власну кухню де готують страви. Діти їдять на великій перерві. Пізніше дитина має можливість перекусити скориставшись з автомату здорової їжі.

Опіка шкільного педагога,спеціального педагога, психолога, логопеда, україномовного асистента вчителя

Якщо у вас виникла проблема, ви можете скористатись допомогою спеціалістів. На першому поверсі, в кінці коридору ви знайдете кабінет психолога та педагога, а також україномовного асистента вчителя.

Навчання в сучасних та естетичних класах

У  кожному класі є мультимедійна дошка та засоби для проведення цікавих занять. Уроки фізкультури проходять у великому теж обладнаному всім необхідним спортивним приладдям спортзалі. Також у нас є кімната корекційної гімнастики. В теплі дні учні займаються і граються на спортивних та ігрових майданчиках. Наші учні також відвідують басейн і навчаються плавати.

Безкоштовні заняття після уроків

Після уроків діти можуть брати участь у додаткових безкоштовних занаттях. Розвивайте на них свої здібності, можете записатися на уроки мистецтва, музики, комп'ютер, математику, польської мови.