Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

1 września 2020 r. rozpoczyna się nowy rok szkolny 2020/2021. Uczniowie wracają do szkół, do tradycyjnej nauki stacjonarnej. Zamiast uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego odbędą się spotkania z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu:

9.00 GŁÓWNE WEJŚCIE /UL. ANCZYCA/

11.00WEJŚCIE OD STRONY BOISKA

Klasa I A - SALA GIMNASTYCZNA - wychowawca - Aleksandra Tybinkowska

Klasa I B - SALA GIMNASTYCZNA - wychowawca - Katarzyna Kieszek

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 64 im. H. Ch. Andersena, ul. Anczyca 6 w Łodzi na terenie szkoły bezwzględnie obowiązują zalecenia służb sanitarno-epidemiologicznych GIS, MZ, MEN oraz Dyrektora Szkoły.

Do szkoły wchodzą tylko uczniowie. W klasach młodszych rodzice odprowadzają dziecko do drzwi szkoły. Nie wchodzą na teren budynku.

Jedynie Rodzice klas pierwszych wchodzą na teren szkoły kierując się do sali gimnastycznej, gdzie odbędzie się spotkanie z dyrektorem szkoły i wychowawcami klasy.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa na w/w zebranie zapraszam jednego rodzica/prawnego opiekuna z dzieckiem. Zabrania się wchodzenia osób towarzyszących.

Anna Jagielska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 64