Nabór do oddziałów dwujęzycznych na poziomie klas VII szkół podstawowych

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do oddziałów dwujęzycznych na poziomie klas VII szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Łódź.

Uwaga
Pod tabelą z harmonogramem znajduje się Regulamin postępowania rekrutacyjnego oraz dokumenty do pobrania.

Data (od...)Data (do...)Etap rekrutacji, czynność rodzica kandydata
10.05.2021 r.

27.05.2021 r.
godz. 12.00

Składanie do szkół prowadzących oddziały dwujęzyczne dokumentów (deklaracja oraz zgoda rodziców), które można pobrać ze strony internetowej szkoły.

31.05.2021 r. godz. 15.00

w SP 64

Sprawdzian predyspozycji językowych w szkole podstawowej, która prowadzi oddział dwujęzyczny.

21.06.2021 r.

Podanie, przez komisję rekrutacyjną, do publicznej wiadomości listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik sprawdzianu predyspozycji językowych.

25.06.2021 r.

30.06.2021 r.
do godz. 15.00

Składanie przez kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik ze sprawdzianu predyspozycji językowych kserokopii świadectwa promocyjnego do klasy VII, potwierdzonej za zgodność z oryginałem.

Uwaga!

W przypadku niezłożenia w wymaganym terminie kserokopii świadectwa w szkole podstawowej, do której kandydat aplikuje, kandydat nie weźmie udziału w rekrutacji do oddziału dwujęzycznego.

01.07.2021 r.

Podanie, przez komisję rekrutacyjną, do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

02.07.2021 r.

05.07.2021 r.
do godz. 15.00

Złożenie przez rodziców kandydata pisemnej woli uczęszczania kandydata do oddziału dwujęzycznego w danej szkole podstawowej.

Uwaga

W przypadku niezłożenia przez rodziców kandydata pisemnej woli w wyznaczonym terminie, kandydat nie zostanie przyjęty do oddziału dwujęzycznego.

06.07.2021 r. do godz. 15.00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Postępowanie uzupełniające

07.07.2021 r.Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest przez szkolne komisje rekrutacyjne w szkołach podstawowych z oddziałami dwujęzycznymi, które dysponują wolnymi miejscami. Dyrektor szkoły określa daty poszczególnych etapów rekrutacji i podaje do publicznej wiadomości.
Regulamin postępowania rekrutacyjnego do oddziału dwujęzycznego klasy VII

Dokumenty do pobrania (kliknij w tytuł dokumentu i pobierz go):